درباره ما

شرکت کاویان صید خلیج فارس با دارا بودن دو فروند شناور صیادی وبیش از ۱۵۰ نفر پرسنل نزدیک به ۲۰ سال است در امر صید و صیادی در سواحل جنوبی ایران مشغول به فعالیت می باشد.
این شناور ها که ساخت کشور آلمان می باشند دارای سالن عمل آوری مجهز، دو عدد پلیت فریزر با ظرفیت ۵/۲ تن انجماد در ۴ ساعت، دو عدد تونل با ظرفیت ۵/۳ تن انجماد در ۴ ساعت و با سردخانه ای با ظرفیت نگهداری ۲۰۰ تن، از کاملترین و مجهزترین شناور های صیادی فعال در ایران میباشند.
بیشترین صادرات این شرکت شامل ماهی های مرکب، یال اسبی، سلطان ابراهیم و حسون بوده که به کشور های مختلفی از جمله امارات متحده عربی، پاکستان، چین، کره جنوبی، ژاپن، ویتنام ، ایتالیا و اسپانیا ارسال می شود.
همچنین این شرکت در راستای گسترش اهداف خود در سال ۱۳۸۹ اقدام به تاسیس یک واحد کارخانه فرآوری ماهی بسیار مجهز در نظرآباد کرج نمود که در آنجا محمولات پس از عمل آوری و بسته بندی در فروشگاه های معتبر کشور عرضه می گردد که به همین خاطر سازمان شیلات ایران اولین و تنها نشان طلایی برند منتخب شیلات را به خاطر دارا بودن زنجیره کامل صید ، عمل آوری ، بسته بندی ، عرضه و صادرات آبزیان و محصولات شیلاتی به این شرکت اعطا نمود.

kavian
person3

شماره تماس
۰۰۹۸۲۱۴۴۲۶۴۲۴۶

بابک بخت جو

مدیرعامل
person3

شماره تماس
۰۰۹۸۲۱۴۴۲۶۴۲۴۶

شهرام سیمیاری

رئیس هیئت مدیره
person3

شماره تماس
۰۰۹۸۲۱۴۴۲۶۴۲۴۶
۰۹۱۲۱۰۰۳۴۱۷

فرهاد فعال

نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عملیات
بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.